Шукати в цьому блозі

середу, 26 червня 2013 р.

Мініатюрна книга: вора, сьогодні, завтра і завжди...


   У відділі зберігання основного фонду існує колекція мініатюр
            

     Колекція надзвичайно цікава і оригінальна, насамперед за формою та змістом. В основному складається з художньої літератури. Це твори українських та зарубіжних авторів. Найпоширенішою групою мініатюрних видань є книги розміром від 28х34 до 100х100мм.  
    Надзвичайно цікаве видання Т.Г. Шевченка (1981р.р.) «Думи мої» має формат 100х70. До збірки ввійшли вибрані поезії, репродукції із живопису і графіки, має кольоровий портрет Великого Кобзаря та багато наукових приміток. Її зручно покласти у кишеню та переглянути улюблені вірші у дорозі.
   Збірка «Волшебный край» має формат 100х70 (1969 р.р.). Сюди увійшли найкращі вірші українських і російських поетів ХХ ст., навіяних неповторною природою Кримського півострова, легендарними сторінками його історії -  присвячені простим людям - нашим сучасникам. Багато рядків просто прославляють Крим, де йде, як пише поет «людей ремонт ускоренный».
    Важливе місце у колекції становлять твори волинських авторів. Хотілося б відмітити збірку волинського поета Василя Простопчука «Поцілунок трави» (2008р.р.), оповідь про найдорожче і найдивовижніше у людських взаєминах – любов. ЇЇ формат всього 55х70мм.. Це одне з найменших видань, які зберігаються в нашій бібліотеці.
Немає коментарів:

Дописати коментар